Terapie Access Bars®

Váš život se může změnit… s lehkostí, radostí a vděčností.

Terapie Access Bars® je snadný "restart mozku". Odblokovává negativní myšlenky, emoce, postoje, které nám i našemu tělu v konečném důsledku škodí a mohou vyvolat únavu, nespokojenost s tím, jak žijeme, depresi či dokonce přímo nemoc.

Access Bars ® nastartovává samoléčebné procesy v těle, únava mizí, uvolňuje stres, napětí a úzkost, zlepšuje spánek, trávení, tlumí bolesti, urychluje hojení, zklidňuje hyperaktivitu (ADHD) u dětí a další. V neposlední řadě nastartuje Váš život novým směrem.

Terapeut se při ní dotýká 32 bodů na hlavě, které ovlivňují různé oblasti Vašeho života: smutek, radost, peníze, kreativitu, sexualitu, kontrolu, vědomí, sny, laskavost, vděčnost, mír, klid a další. Pomocí těchto bodů dojde k jejich aktivaci a „restartu mozku“, díky kterému se Váš život začne měnit.

Je úžasné, jak je tato technika ve své funkčnosti jednoduchá a pro klienta příjemná. Díky této metodě již není potřeba se brodit „bahnem našeho života“, abychom vyřešili věci, které nás trápí. Stačí si pohodlně lehnout a nechat ošetřit body na svém těle. Bonusem procesu je hluboká relaxace znovu navracející sílu a chuť do života. 

Access Bars® umožňuje efektivní reset dosavadních "starých" vzorců chování, které určují naše konání v životě a díky nimž se často dostáváme do situací, které nám již nevyhovují.  Ošetření přináší úlevu psychickou i fyzickou. Mění náš způsob nahlížení na svět a rozšiřuje možnosti naší volby, co v životě právě nyní chceme.

Mně osobně změnila život a jak může změnit k lepšímu ten Váš?