O mně

Jmenuji se Lenka Hulcerová. Jsem certifikovaná terapeutka tradiční čínské medicíny (TČM),  certifikovaná terapeutka metody Access Bars® a certifikovaná masérka, věnující se masážím, které odstraňují bolest a zlepšují hybnost pohybového aparátu. 

Při své práci se opírám o poznatky tradiční čínské medicíny s několikatisíciletou tradicí. Můj zájem o byliny mne neustále formuje a i nadále se v této oblasti vzdělávám. Věřím, že každý fyzický problém má svůj kořen a je možné najít cestu, jak klientovi pomoci zmírnit jeho obtíže nebo je dokonce úplně odstranit.

Péči o lidské tělo se věnuji profesionálně od roku 2011, kdy jsem si otevřela svou první provozovnu v Praze pod názvem Sakura - centrum terapeutických masáží. Absolvovala jsem specializační semináře a vždy mne zajímaly techniky, které odstraňovaly bolest, napravovaly svalové dysbalance, myoskeletární poruchy a  tak podobně. Má touha po vědění o lidském těle mne přiměla jít studovat dále a tak jsem nastoupila denní studium Ošetřovatelství na vysoké škole a stala se Všeobecnou sestrou. Práce v klasickém zdravotnickém zařízení mne však nenaplňovala a já měla touhu propojit svou práci s celostním pohledem na řešení zdravotních potíží. Díky mé osobní zkušenosti se zdravotními problémy, které bohužel západní medicína neuměla efektivně řešit, jsem nastoupila cestu celoživotního studia tradiční čínské medicíny.  Více informací v článku Můj příběh

Západní medicíny si hluboce vážím a spolupráci s lékaři vítám. Tradiční čínskou medicínu a západní medicínu vnímám jako jin a jang, tedy dvě části jednoho, které by se měly vzájemně doplňovat k nejvyššímu užitku klienta.