Reference klientů

Petr V.

Přišel jsem k Lence na jaře 2022, půl roku po operaci ramene. Dodávám, že se živím prací na počítači a 30 let hraju na bicí. V té době jsem měl za sebou již několik rehabilitací včetně lázní. Přesto se bolesti ramene nevytrácely a ruku jsem zvedl jen pár centimetrů nad rameno. Lenka mne nejdříve trochu překvapila, že se na mne hned nevrhla a nesnažila se rameno a ruku nějak natahovat , rozhýbávat či masírovat, ale empaticky, což dělá vždy za jakýchkoli okolností, se snažila zjistit celkový stav mého já formou anamnézy, což mi dost chybí u spousty lékařů. Pro uvolnění bolesti začala s metodou Access Bars, pro mně něco neznámého. Doporučila mi bylinky dle čínské medicíny, o které nadšeně a s neutuchajícím zájmem dokáže dlouze povídat. V následujících týdnech jsme přešli k pravidelným masážím, baňkování a akupunktuře stále v kombinaci s bylinkami a akupunkturou ucha. Můj stav se začal poměrně svižně v porovnání s konvenční léčbou výrazně zlepšovat a již v červenci jsem zvládal běžné denní činnosti včetně koncertů se svou kapelou. Měl jsem štěstí, že jsem potkal právě Lenku, protože přistupuje ke každému člověku s nesmírným zájmem mu pomoci, individuálně, empaticky, vždy s ohledně na momentální stav a postupný pokrok v jeho léčbě. Okamžitě reaguje na nové podněty a hledá nejlepší řešení pro v daný okamžik. Lenku Vám mohu upřímně a rád doporučit.


Lenka H.

Poradnu Ametyst vřele doporučuji. Paní Lenka Hulcerová je úžasná empatická bytost, pomohla mi s potížemi díky zkušenostem v TČM. Vždy se těším na návštěvu u ní v Ústí nad Labem. Za mne 5 hvězdiček!

Kateřina C.

Ve svém životě střídavě prožívám radosti i starosti. Vše se propisuje do mého zdraví. Lékaři řeší jen projev a vše se v různých cyklech vrací. Na netu je spousta rad a odkazů na čínskou medicínu, každopádně bez toho vidět se s terapeutem a probrat vše komplexně, to Vám internet nenahradí. Říkám si, že lidé, kteří Vám do života mají přijít, přijdou. A tím člověkem je v mém případě Lenka z Ametystu. Je to skvělá žena, terapeut a vlastně psycholog. Její rady fungují. Její přístup je profesionální. Na každou návštěvu se těším. Její služby mohu jen doporučit. 

Ivana E.

Vysoce hodnotím vysokou profesionalitu, vstřícnost a individuální přístup paní Hulcerové. Po hloubkových  terapeutických masážích se mi výrazně zlepšila hybnost pohybového aparátu.

Díky jejímu osobnímu přístupu a hlubokým znalostem v oblasti bylinkové terapie, tradiční čínské medicíny i dalších alternativních postupů dokáže identifikovat problém a doporučit vhodnou léčbu.

Děkuji za její přístup a maximální snahu pomoci. Její služby doporučuji.

Miloš Š.

Paní Lenku moc doporučuji. Je to báječná, empatická a milá žena, která poradí a pomůže. Neléčí jen tělo, ale i duši! 

Jana H.

Paní Hulcerová má vždycky v kufříku nějaký nástroj, kterým mi pomůže. Když potřebuji spravit záda, dostanu u ní hloubkovou masáž, někdy spolu i cvičíme. Když potřebuji poladit vnitřek, jdeme na to přes čínskou medicínu a když potřebuji vypnout, dám si Barsy. :) Prostě komplexní péče! Doporučuji vyzkoušet i ostatním.
Marie H.

Ráda bych doporučila paní Lenku a její služby tradiční čínské medicíny. Moc mi pomohla v léčbě chronických potíží. Přípravky, které jsou součástí léčby jsou velmi účinné. Stejně tak mohu doporučit masáže, které nabízí. V minulosti jsem vyzkoušela masáž i jinde, ale nyní se vždy ráda vrátím k ní. Paní Lenka je velice milá a ochotná. Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit.

Míla G.

Velmi osobní a vstřícný přístup, laskavost a ochota.

Alena P.

Velice milá a ochotná paní, vše na výbornou, doporučuji.