Reference klientů

Ivana E.

Vysoce hodnotím vysokou profesionalitu, vstřícnost a individuální přístup paní Hulcerové. Po hloubkových  terapeutických masážích se mi výrazně zlepšila hybnost pohybového aparátu.

Díky jejímu osobnímu přístupu a hlubokým znalostem v oblasti bylinkové terapie, tradiční čínské medicíny i dalších alternativních postupů dokáže identifikovat problém a doporučit vhodnou léčbu.

Děkuji za její přístup a maximální snahu pomoci. Její služby doporučuji.


Lenka H.

Poradnu Ametyst vřele doporučuji. Paní Lenka Hulcerová je úžasná empatická bytost, pomohla mi s potížemi díky zkušenostem v TČM. Vždy se těším na návštěvu u ní v Ústí nad Labem. Za mne 5 hvězdiček!

Kateřina C.

Ve svém životě střídavě prožívám radosti i starosti. Vše se propisuje do mého zdraví. Lékaři řeší jen projev a vše se v různých cyklech vrací. Na netu je spousta rad a odkazů na čínskou medicínu, každopádně bez toho vidět se s terapeutem a probrat vše komplexně, to Vám internet nenahradí. Říkám si, že lidé, kteří Vám do života mají přijít, přijdou. A tím člověkem je v mém případě Lenka z Ametystu. Je to skvělá žena, terapeut a vlastně psycholog. Její rady fungují. Její přístup je profesionální. Na každou návštěvu se těším. Její služby mohu jen doporučit. 

Miloš Š.

Paní Lenku moc doporučuji. Je to báječná, empatická a milá žena, která poradí a pomůže. Neléčí jen tělo, ale i duši! 

Jana H.

Paní Hulcerová má vždycky v kufříku nějaký nástroj, kterým mi pomůže. Když potřebuji spravit záda, dostanu u ní hloubkovou masáž, někdy spolu i cvičíme. Když potřebuji poladit vnitřek, jdeme na to přes čínskou medicínu a když potřebuji vypnout, dám si Barsy. :) Prostě komplexní péče! Doporučuji vyzkoušet i ostatním.
Marie H.

Ráda bych doporučila paní Lenku a její služby tradiční čínské medicíny. Moc mi pomohla v léčbě chronických potíží. Přípravky, které jsou součástí léčby jsou velmi účinné. Stejně tak mohu doporučit masáže, které nabízí. V minulosti jsem vyzkoušela masáž i jinde, ale nyní se vždy ráda vrátím k ní. Paní Lenka je velice milá a ochotná. Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit.

Míla G.

Velmi osobní a vstřícný přístup, laskavost a ochota.

Alena P.

Velice milá a ochotná paní, vše na výbornou, doporučuji.